BalanceOil - život bez zánětů

ZINZINO - radikálně řeší nejzávažnější problém současnosti a příčinu civilizačních chorob doplněním účinných Omega 3 přírodních mastných kyselin.

Rovnováha mezi Omega 6 a Omega 3 mastnými kyselinami rozhoduje, jaký život budete žít.

VYBERTE SI !!!

"Jak bude vypadat vašich posledních 10 let života?

Budete mít dost síly na hry s vnoučetem a na aktivní prožití každé chvíle života?

Zestárnete s vitalitou nebo budete stárnout s nemocí?                                 

Je čas se rozhodnout!

Nemoc výrazně mění vaši budoucnost!

Pokud jste se rozhodli pro dlouhý, kvalitní a radostný život, čtěte dál ...

Chronický zánět jako společný jmenovatel civilizačních chorob.

Jak ukazují poslední výzkumy, degenerativní nemoci tepen, srdce a další známé civilizační choroby NEJSOU různé nemoci, ale SYMPTOMY, které jsou projevem jednoho hlubokého problému. Tímto problémem jsou CHRONICKÉ ZÁNĚTY.

Chronický zánět je časovanou bombou. Tento tichý nepřítel může v těle dřímat dlouhé roky a ničit prakticky všechny orgány. Nemusí postihovat konkrétní oblast, naopak - může se odehrávat ve všech buňkách organismu. "Den, kdy začnete bojovat s tímto tichým zánětem, je dnem, kdy začnete zpomalovat proces stárnutí a všechna chronická onemocnění, která s ním přicházejí," říká Dr. Barry Sears, biochemik z bostonské lékařské fakulty a prezident americké Nadace pro výzkum zánětu. 

 

BalanceOil

BalanceOil je unikátní synergická směs rybích tuků obsahující velké množství Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA s vysokým obsahem polyfenolů z extra panenského olivového oleje nejvyšší kvality a přírodního vitamínu D3, která má dvojí účinek - efektivní ochranu buněkprotizánětlivé působení.

Změna způsobu stravování

Vypadá to, že cvičíme, jíme zdravé jídlo, ale přesto máme spousty zdravotních problémů. Vědci se shodují na tom, že jedna z hlavních příčin je nerovnováha mezi esenciálními mastnými kyselinami v našem těle.

95% lidí je v nebezpečí!

Cesta k životní rovnováze – rovnováha v buňce

Lidské buňky byly naprogramované na poměr Omega 6 : Omega 3 v poměru 1:1. Moderní, vysoce procesovaná a průmyslově zpracovaná strava (např. produkty hospodářských zvířat chovaných v zajetí, jež jsou krmené nezdravými krmnými směsmi, chemické hnojení a postřiky zemědělských plodin), způsobuje obrovské navýšení konzumace Omega 6  a tím velmi špatný poměr Omega 6 : Omega 3.

Průměrný Čech nebo Slovák má proto poměr 15:1 až 25:1, oproti 5:1 v minulosti! Poměr od 5 : 1 a vyšší pak způsobuje narušení a špatnou funkci buněčných membrán, které nejsou schopny dostatečně chránit prostředí uvnitř buňky.

BalanceTest

Praktický návrh, který pro vás máme, je zjistit jaký je váš poměr mezi Omega 6 : Omega 3. Je to velmi jednoduché díky testu pro domácí užití, tzv. BalanceTest, analýzou pár kapek krve.

BalanceTest – základní fakta:

  • Test z kapky krve, který zvládnete provést v pohodlí domova sami.
  • Test posíláte poštou k vyhodnocení do nezávislé laboratoře VITAS Analytical Services v Norsku.
  • Testy jsou anonymní, výsledky testu jsou dostupné do 20 dnů na zinzinotest.com pod vaším unikátním kódem, který je součástí testu.
  • Změření hladiny 11 mastných kyselin v krvi.
  • Hodnocení poměru Omega 6 a Omega 3 mastných kyselin.

BalanceTest - návod na provedení:

BalanceTest je schváleným výrobkem pro in vitro diagnostiku pro samostatné odebrání krevního vzorku v domácích podmínkách. Při jeho absolvování je potřeba dodržet několik zásad, aby byl výsledek testu co nejvíce přesný a objektivní. Naleznete je po rozkliknutí tlačítka "Chci více informací".

Řešení – Balance koncept

Na základě výzkumu, souvisejícího s výše uvedenými poznatky, vyvinuli vědci několik farmakologických nástrojů, které se dají použít jako terapeutický prostředek k řešení našich problémů.

První z nich se nazývá BalanceOil.

Příběh Vítka

Podívejte se na příběh malého chlapce, díky kterému můžeme používat produkty společnosti Zinzino v České republice.

Porovnání testů

Podívejte se na výsledky mého prvního testu ze dne 30.4.2019 a druhého testu ze dne 21.8.2019. Vidíte ten obrovský rozdíl ve všech ukazatelích? Mezitím jsem pouze každý den užívala BalanceOil. Já sama se cítím o mnoho lépe, jsem plná energie, zmizely bolesti kloubů (mám revmatoidní artritidu), dušnost a ekzém na rukou.

Sportovci a Zinzino

HOKEJ

Švédská společnost ZINZINO se pro sezónu 2018-19 stala hlavním partnerem HC Škoda Plzeň - více informací ZDE.

Společnost ZINZINO prodloužila spolupráci s HC Škoda Plzeň - více informací ZDE.

ZINZINO již užívají plzeňští Indiáni, nyní mohou i fanoušci - více informací ZDE.

KULTURISTIKA

Kulturista Lukáš Osladil představil svého nového sponzora, kterým je švédská firma Zinzino - více informací ZDE.

 

Reference

„V březnu 2016 se u mne projevila revmatoidní artritida, což je silný, chronický zánět v těle. Měla jsem velké bolesti v kolenou a úplně jsem přestala chodit. Skončila jsem v nemocnici. Po ukončení léčby mi bylo řečeno, že budu dlouhodobě užívat léky – 4 ráno a 4 večer. Prý se té nemoci už nikdy nezbavím a čas od času se někde v těle ozve. Ozvala se o rok později. Zánět mi sedl na srdce. Dostala jsem zánět srdečního svalu. Opět jsem skončila v nemocnici. Po další léčbě jsem převzala iniciativu. Začala jsem zkoušet různé potravinové doplňky – AloeVera, colostrum, lactoferin, boswellia, Duolife…. Tyto preparáty mi snížili bolest, posílily imunitní systém a udržovaly mě v klidu. V březnu 2019 jsem se seznámila s konceptem BalanceOil. Když jsem pochopila, že mám konečně něco, co řeší příčinu, neváhala jsem ani vteřinu objednat si 8 – mi měsíční kůru. Během této doby bolesti zmizely úplně a věřím, že zmizel i zánět. Mohu zase dělat dřepy, kleknout si na kolena. Do schodů běhám jako laňka a cítím se jak za mlada. Na kloubech prstů na rukou se mi díky revmatoidní artritidě začaly dělat boule, které bolely. Ty zmizely taky a zmizel i ekzém na rukou. Jsem plná energie a celkově se cítím velice dobře.
R.Š.
"Už několik let jsem trpěl bolestmi v levém kyčelním kloubu. Lékaři diagnostikovali artrózu 3.stupně a jako řešení navrhovali pouze operaci a endoprotézu, což jsem odmítl. Největší problém nastával při řízení auta, kdy jsem cca po 50 km musel vystoupit a rozhýbat nohu, abych mohl řídit dál. Měli jsme jet na dovolenou do Chorvatska a neuměl jsem si představit těch 900 km za volantem. Začal jsem to řešit přes potravinové doplňky, které jsem v té době znal a považoval jsem je za velmi kvalitní. Začal jsem brát lactoferin a boswellii, ale nezabralo to. Po dotazu mě bylo řečeno, že musím brát 3-krát tak velkou dávku. Potom to pomohlo, ale měsíčně to vyšlo na cca 4.500,- Kč. Což už je trochu dost… Po cca 3 měsících jsem měl pocit, že bolest je pryč a přestal jsem to tedy brát. Po cca 2 měsících se bolesti opět objevily, ale jejich intenzita byla cca na 50% předchozí bolesti. V březnu 2019 jsem začal brát BalanceOil a velice mne potěšilo a překvapilo, že bolesti úplně zmizely. Až později jsem pochopil, že je to proto, že se mě zprůchodnily membrány buněk a tím se odstranil zánět, který se projevoval jako bolest mého kloubu. O svůj olej se také dělím s naším pejskem. Chci, aby byl zdravý a dlouho nám vydržel."
P.K.