BalanceOil - život bez zánětů

ZINZINO - radikálně řeší nejzávažnější problém současnosti a příčinu civilizačních chorob doplněním účinných Omega 3 přírodních mastných kyselin.

Rovnováha mezi Omega 6 a Omega 3 mastnými kyselinami rozhoduje, jaký život budete žít.

VYBERTE SI !!!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Jak bude vypadat vašich posledních 10 let života?

Budete mít dost síly na hry s vnoučetem a na aktivní prožití každé chvíle života?

Zestárnete s vitalitou nebo budete stárnout s nemocí?                                 

Je čas se rozhodnout!

Nemoc výrazně mění vaši budoucnost!

Pokud jste se rozhodli pro dlouhý, kvalitní a radostný život, čtěte dál ...

Chronický zánět jako společný jmenovatel civilizačních chorob.

Jak ukazují poslední výzkumy, degenerativní nemoci tepen, srdce a další známé civilizační choroby NEJSOU různé nemoci, ale SYMPTOMY, které jsou projevem jednoho hlubokého problému. Tímto problémem jsou CHRONICKÉ ZÁNĚTY.

Chronický zánět je časovanou bombou. Tento tichý nepřítel může v těle dřímat dlouhé roky a ničit prakticky všechny orgány. Nemusí postihovat konkrétní oblast, naopak - může se odehrávat ve všech buňkách organismu. "Den, kdy začnete bojovat s tímto tichým zánětem, je dnem, kdy začnete zpomalovat proces stárnutí a všechna chronická onemocnění, která s ním přicházejí," říká Dr. Barry Sears, biochemik z bostonské lékařské fakulty a prezident americké Nadace pro výzkum zánětu. 

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

BalanceOil

BalanceOil je unikátní synergická směs rybích tuků obsahující velké množství Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA s vysokým obsahem polyfenolů z extra panenského olivového oleje nejvyšší kvality a přírodního vitamínu D3, která má dvojí účinek - efektivní ochranu buněkprotizánětlivé působení.

Změna způsobu stravování

Vypadá to, že cvičíme, jíme zdravé jídlo, ale přesto máme spousty zdravotních problémů. Vědci se shodují na tom, že jedna z hlavních příčin je nerovnováha mezi esenciálními mastnými kyselinami v našem těle.

95% lidí je v nebezpečí!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Cesta k životní rovnováze – rovnováha v buňce

Lidské buňky byly naprogramované na poměr Omega 6 : Omega 3 v poměru 1:1. Moderní, vysoce procesovaná a průmyslově zpracovaná strava (např. produkty hospodářských zvířat chovaných v zajetí, jež jsou krmené nezdravými krmnými směsmi, chemické hnojení a postřiky zemědělských plodin), způsobuje obrovské navýšení konzumace Omega 6  a tím velmi špatný poměr Omega 6 : Omega 3.

Průměrný Čech nebo Slovák má proto poměr 15:1 až 25:1, oproti 5:1 v minulosti! Poměr od 5 : 1 a vyšší pak způsobuje narušení a špatnou funkci buněčných membrán, které nejsou schopny dostatečně chránit prostředí uvnitř buňky.

BalanceTest

Praktický návrh, který pro vás máme, je zjistit jaký je váš poměr mezi Omega 6 : Omega 3. Je to velmi jednoduché díky testu pro domácí užití, tzv. BalanceTest, analýzou pár kapek krve.

BalanceTest – základní fakta:

  • Test z kapky krve, který zvládnete provést v pohodlí domova sami.
  • Test posíláte poštou k vyhodnocení do nezávislé laboratoře VITAS Analytical Services v Norsku.
  • Testy jsou anonymní, výsledky testu jsou dostupné do 20 dnů na zinzinotest.com pod vaším unikátním kódem, který je součástí testu.
  • Změření hladiny 11 mastných kyselin v krvi.
  • Hodnocení poměru Omega 6 a Omega 3 mastných kyselin.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

BalanceTest - návod na provedení:

BalanceTest je schváleným výrobkem pro in vitro diagnostiku pro samostatné odebrání krevního vzorku v domácích podmínkách. Při jeho absolvování je potřeba dodržet několik zásad, aby byl výsledek testu co nejvíce přesný a objektivní. Naleznete je po rozkliknutí tlačítka "Chci více informací".

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Řešení – Balance koncept

Na základě výzkumu, souvisejícího s výše uvedenými poznatky, vyvinuli vědci několik farmakologických nástrojů, které se dají použít jako terapeutický prostředek k řešení našich problémů.

První z nich se nazývá BalanceOil.

Příběh Vítka

Podívejte se na příběh malého chlapce, díky kterému můžeme používat produkty společnosti Zinzino v České republice.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Porovnání testů

Podívejte se na výsledky mého prvního testu ze dne 30.4.2019 a druhého testu ze dne 21.8.2019. Vidíte ten obrovský rozdíl ve všech ukazatelích? Mezitím jsem pouze každý den užívala BalanceOil. Já sama se cítím o mnoho lépe, jsem plná energie, zmizely bolesti kloubů (mám revmatoidní artritidu), dušnost a ekzém na rukou.

Sportovci a Zinzino

HOKEJ

Švédská společnost ZINZINO se pro sezónu 2018-19 stala hlavním partnerem HC Škoda Plzeň - více informací ZDE.

Společnost ZINZINO prodloužila spolupráci s HC Škoda Plzeň - více informací ZDE.

ZINZINO již užívají plzeňští Indiáni, nyní mohou i fanoušci - více informací ZDE.

KULTURISTIKA

Kulturista Lukáš Osladil představil svého nového sponzora, kterým je švédská firma Zinzino - více informací ZDE.

 

Reference

„V březnu 2016 se u mne projevila revmatoidní artritida, což je silný, chronický zánět v těle. Měla jsem velké bolesti v kolenou a úplně jsem přestala chodit. Skončila jsem v nemocnici. Po ukončení léčby mi bylo řečeno, že budu dlouhodobě užívat léky – 4 ráno a 4 večer. Prý se té nemoci už nikdy nezbavím a čas od času se někde v těle ozve. Ozvala se o rok později. Zánět mi sedl na srdce. Dostala jsem zánět srdečního svalu. Opět jsem skončila v nemocnici. Po další léčbě jsem převzala iniciativu. Začala jsem zkoušet různé potravinové doplňky – AloeVera, colostrum, lactoferin, boswellia, Duolife…. Tyto preparáty mi snížili bolest, posílily imunitní systém a udržovaly mě v klidu. V březnu 2019 jsem se seznámila s konceptem BalanceOil. Když jsem pochopila, že mám konečně něco, co řeší příčinu, neváhala jsem ani vteřinu objednat si 8 – mi měsíční kůru. Během této doby bolesti zmizely úplně a věřím, že zmizel i zánět. Mohu zase dělat dřepy, kleknout si na kolena. Do schodů běhám jako laňka a cítím se jak za mlada. Na kloubech prstů na rukou se mi díky revmatoidní artritidě začaly dělat boule, které bolely. Ty zmizely taky a zmizel i ekzém na rukou. Jsem plná energie a celkově se cítím velice dobře.
R.Š.
"Už několik let jsem trpěl bolestmi v levém kyčelním kloubu. Lékaři diagnostikovali artrózu 3.stupně a jako řešení navrhovali pouze operaci a endoprotézu, což jsem odmítl. Největší problém nastával při řízení auta, kdy jsem cca po 50 km musel vystoupit a rozhýbat nohu, abych mohl řídit dál. Měli jsme jet na dovolenou do Chorvatska a neuměl jsem si představit těch 900 km za volantem. Začal jsem to řešit přes potravinové doplňky, které jsem v té době znal a považoval jsem je za velmi kvalitní. Začal jsem brát lactoferin a boswellii, ale nezabralo to. Po dotazu mě bylo řečeno, že musím brát 3-krát tak velkou dávku. Potom to pomohlo, ale měsíčně to vyšlo na cca 4.500,- Kč. Což už je trochu dost… Po cca 3 měsících jsem měl pocit, že bolest je pryč a přestal jsem to tedy brát. Po cca 2 měsících se bolesti opět objevily, ale jejich intenzita byla cca na 50% předchozí bolesti. V březnu 2019 jsem začal brát BalanceOil a velice mne potěšilo a překvapilo, že bolesti úplně zmizely. Až později jsem pochopil, že je to proto, že se mě zprůchodnily membrány buněk a tím se odstranil zánět, který se projevoval jako bolest mého kloubu. O svůj olej se také dělím s naším pejskem. Chci, aby byl zdravý a dlouho nám vydržel."
P.K.