O nás

Renáta Šimová: „V lednu roku 2001 mi byla diagnostikována rakovina.”

Po dvou operacích, chemoterapiích a ozařování jsem začala hledat pomoc i jinde. Od jedné specialistky jsem se dozvěděla, že máme v ložnici, v místě mých zdravotních problémů, křížení geopatogenních zón a navíc zde působí technické záření a elektrosmog.

Po potvrzení druhým specialistou jsem začala vážně uvažovat o tom, že to může být jedna z příčin mých zdravotních problémů.

Začali jsme s mým partnerem hledat informace o této problematice a i když jich bylo v roce 2001 ještě velmi málo, potvrdilo se nám to.

Při jedné návštěvě Masarykova onkologického ústavu v Brně jsem si uvědomila, kolika lidí se tato problematika týká. Vždyť k celkovému uzdravení je hlavně potřeba najít a odstranit příčinu problémů.

A tak vznikla myšlenka najít něco, co by pomohlo řešit negativní působení geopatogenních zón, elektrosmogu a technického záření na člověka.

A to se nám podařilo – najednou zde byl prostorový harmonizér CHEOPSantirezonanční podložka ARPA.

Již 17 let máme zharmonizované prostředí doma i v práci. 17 let jsem zdravá, plná energie a 17 let pomáháme ostatním lidem – seznamujeme je prostřednictvím odborných poradců s potřebou harmonizace prostředí.

A za 17 let si zharmonizovalo domácnost nebo pracoviště pomocí Cheopsu nebo Arpy už cca 43 270 lidí.

Během této doby jsem také pochopila, že jen harmonizace prostředí nestačí, že je třeba harmonizovat i tělo. A vzhledem k tomu, že energie mám opravdu hodně, jsme v roce 2006 otevřeli Relaxační centrum ADAM se solnou jeskyní, masážemi, různými terapiemi a kosmetikou.

A v současné době se zabýváme rozšířením naší činnosti o další oblast zdraví, krásy a hodnotného využití volného času. Ale to zase bude již nový příběh.

Stáhněte si Ebook zdarma

Mých 7 zkušeností, jak porazit rakovinu

Získáte moje osobní zkušenosti, které jsem si sama ověřila v praxi a ráda se s vámi o ně podělím.