Kosmetika Qua Sha

Technika masáže QUA SHA (čili „poškrabkávání“) pochází z čínské medicíny.

Metoda QUA SHA se provádí za účelem zlepšení vzhledu pleti tím, že odstraňuje toxiny, pigmentaci a akné, čímž dochází k omlazení pokožky. Dále má liftingový a rozjasňující efekt.

V kosmetice QUA SHA se před ošetřením nanáší na pleť speciální bylinný krém a následná masáž je prováděná velmi jemnými a pomalými pohyby turmalínovou destičkou.

Během kosmetické masáže se odblokují meridiány a struktury pleti se uvnitř pročistí. Tyto unikátní změny v kůži zachovávají pleť přirozeně rozjasněnou, vyhlazenou a krásnou.

Kromě toho tato masáž může zmírnit například následující potíže:

  • tmavé kruhy pod očima,
  • chloasma (větší žlutohnědá kožní skvrna),
  • váčky pod očima,
  • vrásky,
  • pigmentaci pleti.

Odebírejte naše novinky

Nenechte se připravit o žádnou z našich novinek. Klikněte na tlačítko, vložte svůj e-mail a jakmile se tady objeví něco nového, budete o tom vědět jako první.

Komentáře
  1. Jana Strmá napsal:

    Dobrý den, čtu tady na blogu, že tato kosmetika odstraní tmavé kruhy pod očima. To bych přesně potřebovala. Mohu požádat o zaslání na mail toho konkrétního produktu, který to dokáže. Bohužel na to dlouhodobě trpím a už je to hrozné.
    Dokážete mi případně poradit, jestli produkty, co nabízíte, jsou stejně kvalitní, jako tyto: https://ecokoreanbeauty.com/ Kamarádka mi je pořád doporučuje, že mám zkusit nějakou východní kosmetiku, ale moc tomu nerozumím, tak abych jí dokázala už něco říct. Děkuji.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.