Reference BalanceOil

Naší největší odměnou je vaše spokojenost.

/Reference jsou uváděny v autentické podobě a tedy i s pravopisnými chybami/

P.H.

Je mi 75 let. Na noze se mi začala dělat křečová žíla. Jednoho dne jsem si sedla do křesla a nohy položila na taburetku. Jaký byl můj úžas, když jsem zjistila, že křečová žíla je pryč. Olej piji 4 měsíce. Změnu vidím i na své pleti. Začíná se rozjasňovat a vyhlazovat. Pro BalanceOil palec nahoru!

L. Š.

Po prodělání jistých zdravotních problémů v 15 letech jsem ztratila čich. Jaké bylo mé překvapení, že po 3 měsíčním užívání BalanceOil se mi začal čich vracet. Manžel má stavební firmu a hodně pracuje rukama. Ty ho už bolely tak, že je nemohl sevřít v pěst. Po 14 dnech užívání oleje bolest ustoupila do konečků prstů a ruku pohodlně sevře v pěst. Bolest se jen občas ozve na jednom kloubu prostředníčku. Dcera má 40 let. Je kosmetička a od tvrdé sedačky a dlouhodobého sezení při práci začala mít problémy s kostrčí. Začaly se u ní projevovat silné bolesti. Lékaři ji navrhli operaci (část kostrče odstranit), ale současně ji oznámili, že výsledek je nejistý a celý zákrok velmi bolestivý. Po dvou měsících užívání BalanceOil bolesti zmizely. Jsme rádi, že jsme BalanceOil potkali.

Z.F.

Mám rodiče ve starším věku a už se u nich projevují různé zdravotní problémy. Když jsem se dozvěděla o BalanceOil a jeho účincích, neváhala jsem a hned jsem objednala Balance koncept pro sebe, maminku i tatínka. Po 4 měsících užívání už na sobě pozorujeme určité změny k lepšímu. Tatínkovi zmizel ekzém, mamince zmizela srdeční aritmie, po operaci kloubu se velmi rychle dostala do kondice a u mne také zmizel ekzém, srdeční aritmie , přestaly mne bolet kolena a přestaly se mě dělat opary na rtu. Za nás palec nahoru.

V.B.

Zhruba před 10 lety mě začal zlobit zrak. Když jsem si v obýváku lehl na gauč k televizi a otočil jsem se na bok s rukou (loktem) pod hlavou, začal jsem vše vidět dvojitě. Podstoupil jsem několik vyšetření na oční klinice. Výsledek - musíte se s tím smířit. BalanceOil užívám cca 2 měsíce a konečně vidím normálně. Je to obrovská úleva.

Stáhněte si Ebook zdarma

Mých 7 zkušeností, jak porazit rakovinu

Získáte moje osobní zkušenosti, které jsem si sama ověřila v praxi a ráda se s vámi o ně podělím.