Access Bars

Access Bars je jedinečná metoda, která pracuje s 32 body na hlavě, přičemž každý bod je zaměřen na odlišnou oblast života.

Cena procedury

Masáž 120 minut: 1500,- Kč

Objednání

(+420) 720 494 155

Tato terapie umožňuje pracovat s určitými vzorci chování, které jsme si během života vytvořili a které nám mohou bránit v tom, abychom byli sami sebou a žili život podle našich představ. Access Bars pomáhá tyto vzorce z našich životů odstranit.

Tato metoda má pozitivní vliv na celkové zdraví, spouští samoléčebné procesy v těle a pomáhá při různých kožních potížích, jako jsou ekzémy nebo akné. Má také příznivý vliv na stres, deprese, úzkosti, psychické či duševní potíže a problémy se spánkem. U dětí dokáže zklidnit hyperaktivitu, příznivě působí na ADHD, demenci a podobně. Dále pomáhá při různých typech bolestí, křečích, PMS, a navozuje stav hluboké relaxace, zbavujíc přitom myšlenek, které již nejsou potřebné.

Terapie Access Bars je vhodná pro lidi všech věkových kategorií - jak pro děti, tak pro dospělé. Je ideální pro ty, kteří postrádají životní energii a chtějí se více sebepoznávat. Je také užitečná pro ty, kteří se snaží osvobodit od starého způsobu života a jsou připraveni vstoupit do nové životní etapy.