Lázeňský efekt

Obdobně jako u léků se mohou vyskytovat vedlejší účinky, tak i při používání našich výrobků se mohou zpočátku objevit nepříznivé pocity u některých citlivých osob.

Objednání a informace

(+420) 720 494 155

Pracovní doba

pondělí až pátek: 9,00 - 17,00

Naše výrobky – Antirezonanční podložka ADAM a prostorový harmonizér CHEOPS – nejsou léčebné přístroje ani prostředky. Proto jejich výroba ani prodej nepodléhají ze zákona povinnosti atestace jako léčebné prostředky. Přesto byly tyto výrobky podrobeny odbornému posouzení a získaly certifikáty kvality (viz. část Certifikáty).

Obdobně jako u léků se mohou vyskytnout vedlejší účinky, tak i při používání našich výrobků se mohou zpočátku objevit nepříznivé pocity u některých citlivých osob. Jedná se pouze o tzv. „Lázeňský efekt“ – příliš rychlou reakci organismu na změnu a tím vyvolání nepříznivých pocitů. V žádném případě nemůže dojít k ohrožení zdraví.

Obecně lze říci, že v případě nepříznivých pocitů se vaše tělo nedokáže tak rychle vyrovnat se skutečností, že na něho nepůsobí negativní vlivy dráždivých zón, kterým se muselo bránit a eliminovat jejich vliv (je to jako když kuřákovi vezmete cigaretu nebo narkomanovi drogu. Určitě mu neublížíte, ale on má pocit úplně jiný).

V takovém případě je nutné vydržet několik dnů, během nichž dojde k úpravě a dojde ke zlepšení. Jsou-li reakce velmi silné, je možné zrušit ochranu – odstraněním podložky ARPA z postele nebo pohnutím harmonizéru CHEOPS – na 1 až 2 dny a potom znovu instalovat do objevení negativní reakce. Doba přerušení se bude zkracovat až zjistíte, že nepříjemné pocity byly nahrazeny pocity příjemnými a vy již bez potíží využijete zlepšené prostředí.