MAGNETOTERAPIE

MAGNETOTERAPIE BNM

V tomto videu (jeho český překlad v současné době připravujeme) vidíte zpočátku něco z historie magnetoterapie a potom zjištění, jak důležité je magnetického pole Země (ukázalo se při dlouhodobějších kosmických letech) a také to, že naše zdravotní potíže s pohybovým aparátem vznikají ze současného nedostatku pohybu.
Potom je postupně ukazováno pozitivní působení magnetického pole na lidský organismus. Velmi zajímavá je ukázka léčby zánětu slinivky břišní a její výrazné prokrvení při působení magnetického pole, dále pomoc při úrazu kotníku, vyrážce, stresu a psychickém vyčerpání a také při léčbě zánětu kyčelního kloubu.
Dále je zde ukázán následek používání magnetického pole – tedy tvorba krevních cév a zlepšení hustoty kostí.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O MAGNETOTERAPII

Magnetoterapie je fyzikální terapie na pomezí alternativní medicíny, jedná se v současnosti o poměrně rozšířenou léčebnou metodu.Léčebné účinky magnetu jsou známy celá staletí. Již staří Etruskové a Číňané znali léčebnou sílu kamene, později nazvaného magnetit. Jméno kamene bylo odvozeno od řeckého města Magnézia, kde se hornina v syrovém ...

NAŠE ŘEŠENÍ

KONTRAINDIKACE - kdy nesmí být magnetoterapie použita:   Během těhotenství by se mělo od užívání magnetoterapie upustit, ačkoliv doposud žádná lékařská studie neprokázala její negativní vliv, jde o předběžnou opatrnost. Osoby s elektronickými implantáty, např. kardiostimulátorem, by v žádném případě tento přístroj neměly používat. Případné ovlivnění aparátu by mohlo mít až ...
ULTICARE je malý a lehký magnetoterapeutický přístroj pro domácí použití. Skládá se z generátoru napájeného síťovým adaptérem a aplikátoru (dle typu). V řídící jednotce (generátoru) jsou předprogramovány dva nejpoužívanější terapeutické programy. Třetí program může být nastaven podle potřeby uživatelem individuálně.ULTICARE ...

REFERENCE

ULTICAR je zázrak – z dopisu zákaznice
Velké poděkování patří panu ing.Jaroslavu Dedekovi.

Když sem sa dověděla o ultycaru, nejdříve jsem váhala, po krátkém přemýšlení co sem zkusila za 1 1/2 roku, kolik léčení 15 x mně brali vodu z kolene, těch obstřiků, elektroléčby, peněz za léky, nic nepomáhalo. Pořád jsem chodila o berlích. Bylo to hotové utrpení.
Ultycar mám od 4.srpna 2011 a už po týdnu sem cítila veliků úlevu. Velice mně bolely záda, nohy, ruce nebo mám už 32 let zešrubovanů levů ruku, pořád sem byla závislá na dětech. Nyní sem už začala plést a dělat všecky domácí práce. Proto si myslím, že i v 65 letech by mně mohla narůst křídla, že díky ultycaru sa tak dobře cítím.
Od srpna neberu žádné prášky, ráno stávám bez bolesti. Protože mám veliké zkušenosti, doporučuji každému bez rozdílu na věk, ať má jakékoliv problémy od hlavy až po paty. Neboť zdraví je největší dar, poslouží celé rodině.

Proto ještě jednou chci ze srdce poděkovat panu ing.Jaroslavu Dedekovi a sem vděčná za tak léčebný prostředek!!!

S pozdravem Marie Pilíšková
Pod Žamboškou 253/17 Vsetín
Mobil 732 915 853

Ukázka z reakcí několika zákazníků na dotazník spokojenosti s přístrojem ULTICar LT 99, který jim byl zaslán v prosinci 2009:

Mám zájem dozvědět se další informace o tomto výrobku.

Vaše jméno (*vyžadováno)Váš email (*vyžadováno)Váš telefon ve tvaru 123456789 (*vyžadováno)Obec (*vyžadováno)Okres (*vyžadováno)Vaše zpráva