Kosmetika

KOSMETICKÉ SLUŽBY

Na začátku Vás chceme požádat o dvě věci:

  • Nechejte nás zvýraznit Vaši přirozenou krásu a nabídněte svému tělu zasloužený odpočinek.
  • Nechejte se pohladit přírodou a jemnými cílenými doteky, získejte pocit uvolnění, radosti, vnitřního štěstí a novou energii.

A to vše v příjemném a klidném prostředí našeho relaxačního centra při tónech relaxační hudby, dotecích starověkých dálek a záři solných kamenů.

A co Vám můžeme konkrétně nabídnout?

  • provozujeme kosmetické ošetření pro zdraví pleti,
  • provádíme léčivé, zkrášlující a omlazující kosmetické ošetření s unikátními dermatologickými přípravky TianDe – pro přirozený stav pleti, dokonalou svěží barvu obličeje, životní sílu a svěžest pomocí kolagenu, esenciálních olejů z bylin a květů, vitamínů, placenty, extraktů z mořských řas …… a to vše na základě 5 tisíc let starých receptur staré Číny a Tibe

Naše motto pro Vás je: Zdravá a krásná v každém věku

Jmenuji se Zdenka KOLÁŘOVÁ a v relaxačním centru ADAM se Vám budu věnovat při kosmetických službách a některých masážích (např. medových, lávovými kameny, masáži hlavy,…).

V roce 1993 jsem získala rekvalifikaci pro masérské a rekondiční služby mimo oblast zdravotnictví a o rok později další rekvalifikaci pro kosmetické služby.

Protože mne tato práce naplňuje, je mým velkým celoživotním koníčkem a radostí, absolvovala jsem školení na další techniky a metody a plánuji v tom pokračovat.

Zakládám si na kvalitním přístupu a poctivé kreativní práci, která má přinést klientům oázu zdraví, pohodu, radost a novou energii. Od roku 2013 se spolupodílím na naplnění vize relaxačního centra ADAM

„Život jako v ráji“ navozením tohoto pocitu v přítomném okamžiku služby, kterou poskytuji.

Stačí si jen vybrat z bohaté nabídky našich služeb tak, aby uvolnění, které přijde po dlouhém pracovním dnu, bylo zábleskem štěstí, bez kterého se Váš přeplněný diář neobejde.

 

Těším se na Vaši návštěvu…..

CENÍK KOSMETICKÝCH SLUŽEB:

Základní ošetření (odlíčení, základní čištění, masáž, maska, krém) 400,- Kč
Obličej odlíčení 20,- Kč
povrchové čištění pleti 30,- Kč
hloubkové čištění pleti 70,- Kč
peeling 40,- Kč
masáž pleti obličeje, krku a dekoltu 250,- Kč
mikromasáž očního okolí 100,- Kč
povrchové okolí rtů 100,- Kč
pleťová maska od 60,- Kč
úprava obočí klasickou metodou 20-60,- Kč
barvení obočí – samostatně 50,- Kč
barvení řas – samostatně 60,- Kč

Sdílet