HARMONIZAČNÍ LŮŽKO BODYWAVE

HARMONIZAČNÍ LŮŽKO „BODYWAVE“

HARMONIZAČNÍ LŮŽKO BODYWAVE

Tato velmi pohodlná masáž bioenergetickou tónovou rezonancí se hodí pro všechny klienty všech věkových kategorií, dokonce i pro ty, kteří ze zdravotních nebo psychických příčin nesnesou žádnou jinou masáž.
Postupné odstranění tělesných i psychických obtíží začíná na úrovni buňky a obnovy její správné funkce (regenerace organismu), přináší uvolnění těla i mysli a navození duševní pohody a rovnováhy.
Harmonizační lůžko „Bodywave“ harmonizuje funkční okruhy – čakry. Díky tomu lze lépe odbourat stres vašeho organismu. Tělesné orgány budou zásobeny energií a Vaše životní energie bude opět správně proudit.

  • Pohodlná masáž bioenergetickou tónovou rezonancí se hodí i pro lidi, kteří nesnesou žádnou jinou masáž a navíc nabízí nový zážitek.
  • Napomáhá redukci hmotnosti a léčení celulitidy (30 minut na „Bodywave“ se rovná 30 minutám běhu).
  • Vhodná pro všechny věkové kategorie (i pro děti).
  • Tento druh relaxace je velmi účinný při léčbě astmatu, bronchitidy a jiných onemocnění dýchacích cest.
  • Osvědčuje se také proti stresu, revmatu, nadváze, onemocnění pohybového aparátu (páteře, kostí, svalů, kloubů), bolestem hlavy, migrénám, potížím se spánkem, problémům při změně počasí, poruchám zraku a sluchu, vypadávání vlasů, bolestem krčních obratlů, veškerým bolestem v zádech, bolestem žil a křečových žil, jakýmkoliv nádorům, problémům se štítnou žlázou, dutinami, srdcem, ledvinami nebo dělohou, ženským obtížím, onemocněním prostaty, sexuální nechutí, neplodností, chudokrevností, vysokému krevnímu tlaku, předčasnému stárnutí, poruchám řeči, paměti, nervovým poruchám apod.
  • Pomáhá odstraňovat i psychické problémy, jako jsou pocity závislosti (jak na lidech, tak i na materiálních věcech), žárlivost, závist, pochybnosti, nejistotu, blokády projevu a tvořivosti, poruchy koncentrace, nespokojenost, netečnost, zapomnětlivost, ztrátu perspektivy, vyčerpání, strach ze života apod.

S „Bodywave“ lze aktivovat a harmonizovat všech sedm energetických center (čaker) v libovolném pořadí. Při proceduře leží klient v pohodlném oblečení.

Cena procedury viz. Ceník

Objednávejte se na telefonním čísle 581 22 55 22 nebo 720 494 155
Pracovní doba je pondělí až čtvrtek od 9 do 19 hodin, v pátek od 9 do 14 hodin
UPOZORNĚNÍ:
v letním období od 1.května do 30.září je pracovní doba upravena takto:
úterý až čtvrtek od 9 do 19 hodin
(pondělí a pátek je zavřeno).

Přijďte „dobít baterky“ na naše lůžko! Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pokud máte o tuto proceduru zájem, vyplňte následující formulář a odešlete ho.
Telefonicky se vám ozveme a domluvíme termín.

Vaše jméno (*vyžadováno)Váš email (*vyžadováno)Váš telefon ve tvaru 123456789 (*vyžadováno)Vaše zpráva

Sdílet