Detox

DETOXIKAČNÍ LÁZEŇ „MS DETOX“

Detox

Praktická detoxikační metoda Dr. Mary Staggs je dokonalá rovnováha těla, mysli a ducha, která přináší pevné zdraví a duševní vyrovnanost. Elektrody přístroje vytvářejí bioenergii, která upevní Vaši tělesnou i duševní odolnost a v organismu navodí pocit pohody.

Metoda spočívá ve 30 minutové lázni nohou ve vaničce s elektrodami. Elektrolýza probíhající v lázni spolu se schopností vody přenášet informace posílí Vaše zdraví. Mazové žlázy i reflexní body a zóny na chodidlech ponořených v lázni reagují na elektromagnetické pole, které pozitivně působí na zdraví těla i duše. Z chodidel se šíří signál do všech našich buněk, aby zahájili svoji detoxikaci. Toxické látky potom odchází z těla potem, močí a stolicí. A to je pro naše zdraví velmi důležité.

Uvádí se, že zhruba od padesáti let věku je v našem organismu usazeno na každých deset let asi jeden kilogram toxických látek. A tyto usazeniny postupně omezují činnost našich orgánů a tím vzniká řada zdravotních potíží (viz. kniha „Doba jedová“, prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. A prof. RNDr. Jiří Patočka, DrSc., Triton, 2011).

Přístroj se propojuje s neustálým prouděním bioenergie v těle a využívá ji k zahájení procesu obnovujícího fyzickou a duševní rovnováhu – a ta je základem trvalého zdraví. Tato metoda nejen že velmi podporuje prevenci, ale také napomáhá při řešení již vzniklých potíží s nachlazením, rýmou, se zažíváním, při jaterních a oběhových problémech, potížích ze stresu, bolestech hlavy, dlouhodobé únavě, onemocněních a infekcích močových cest, ženských problémech, artritidě a revmatických potížích.

Cena procedury: 200,- Kč
120,- Kč důchodci
Doba trvání: 30 minut

Objednávejte se na telefonním čísle 581 22 55 22 nebo 720 494 155
Pracovní doba je pondělí až čtvrtek od 9 do 19 hodin, v pátek od 9 do 14 hodin
UPOZORNĚNÍ:
v letním období od 1.května do 30.září je pracovní doba upravena takto:
úterý až čtvrtek od 9 do 19 hodin
(pondělí a pátek je zavřeno).

Přijďte se očistit zevnitř! Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pokud máte o tuto proceduru zájem, vyplňte následující formulář a odešlete ho.
Telefonicky se vám ozveme a domluvíme termín.

Vaše jméno (*vyžadováno)Váš email (*vyžadováno)Váš telefon ve tvaru 123456789 (*vyžadováno)Vaše zpráva

Sdílet