HARMONIZAČNÍ LŮŽKO BODYWAVE
Tato velmi pohodlná masáž bioenergetickou tónovou rezonancí se hodí pro všechny klienty všech věkových kategorií, dokonce i pro ty, kteří ze zdravotních nebo psychických příčin nesnesou žádnou jinou masáž. Metoda spočívá ve 30 minutové lázni nohou ve vaničce s elektrodami. Elektrolýza probíhající v lázni spolu se schopností vody přenášet informace posílí Vaše zdraví.
Detox
Praktická detoxikační metoda Dr. Mary Staggs je dokonalá rovnováha těla, mysli a ducha, která přináší pevné zdraví a duševní vyrovnanost. Elektrody přístroje vytvářejí bioenergii, která upevní Vaši tělesnou i duševní odolnost a v organismu navodí pocit pohody. Metoda spočívá ve 30 minutové lázni nohou ve vaničce s elektrodami. Elektrolýza probíhající v lázni spolu se schopností vody přenášet informace posílí Vaše zdraví. Mazové žlázy i reflexní body a zóny na chodidlech ponořených v lázni reagují na elektromagnetické pole, které pozitivně působí na zdraví těla i duše. Z chodidel se šíří signál do všech našich buněk, aby zahájili svoji detoxikaci. Toxické látky potom ... Dozvědět se více ...
Bylinná lázeň
Jedná se o relaxační a rehabilitační proceduru založenou na principu napařování při použití bylin. Při prohřátí organismu dochází k zvýšenému vstřebávání účinků bylin po celém těle, což prohlubuje uvolnění a čištění organismu. Tato relaxační metoda se s úspěchem využívá nejen k celkovému uvolnění, redukci hladiny stresových hormonů a navození pocitu celkové harmonie, ale také k odstranění únavy, zmírnění bolesti pohybového aparátu, odstranění křečí a prohřátí celého organismu. Současně pomáhá zlepšit krevní oběh, podporuje tvorbu nových buněk a zlepšuje strukturu pokožky. Celkově stimuluje pocit zdraví a pohody, ale také navíc regeneruje metabolismus a pomáhá optimalizovat tělesnou hmotnost.