magnetoterapie
Masážní křeslo ALPHA MASTER DR6100 patří ke špičce masážních křesel naprosto nové generace. Jedná se o diagnostické masážní křeslo s nejmodernějším designem a s nejnovějšími diagnostickými a masážními programy. Toto masážní křeslo dokáže pomocí soustavy senzorů diagnostikovat ztuhlost svalstva a nastavit intenzitu a polohu masáže s optimalizací pro konkrétního uživatele. Kromě toho může obsluha nastavit intenzitu masáže podle osobního přání klienta a to od mírné relaxační masáže až po sportovní rekondiční masáž. Navíc můžete měnit intenzitu masáže na jednotlivé části těla. Pro mnohé klienty je velkou výhodou masáže v tomto křesle nejnovější generace to, že se nemusíte při masáži svlékat (stačí ... Dozvědět se více ...
Liftingová masáž obličeje
Manuální lifting obličeje patří k velice účinné kosmetické, ale i zdravotní péči o pokožku obličeje. Používají se při ní jednoduché, systematické hmaty, které působí na mimické svaly v obličeji. Vypínací masáž – lifting – dokáže dokonale navodit psychickou pohodu a harmonii, což přináší jako vedlejší efekt vyšší sebevědomí a spokojenost klienta, ale také krásně vypnutou pokožku obličeje.
Indická masáž hlavy
Indická masáž hlavy je ošetření, dodávající energii horní polovině těla. Masáž začíná na horní polovině zad a postupně uvolňuje tělo, jak směřuje k hlavě. Tato masáž je známá jako champissage, od čehož je odvozeno slovo šampon. Po více než 4 000 let byla provozována v asijských rodinách a tvoří část rituálu péče o vzhled a krásu.
Ruční lymfatická masáž
e to velice populární kosmetická metoda, která umožňuje odstranění celulitidy a je velice důležitou a uznávanou terapeutickou metodou, kterou lze využít při řešení chronických otoků. Jedná se o druh jemné hmatové techniky, která podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování škodlivin – toxických látek a tím napomáhá regeneraci organismu. Je vhodná i jako preventivní ošetření u osob, které jsou vystaveny dlouhodobému sezení či stání v nezměněné poloze. Pomáhá k rychlejší regeneraci nejen při běžné fyzické zátěži, ale i při rekreačním nebo vrcholovém sportu. Pomáhá také při psychické zátěži – stresu. Psychická pohoda by měla vydržet minimálně měsíc! Pro dosažení očekávaného výsledku ... Dozvědět se více ...
Medová masáž
Med se již po tisíciletí používá jako přírodní léčebný prostředek a to nejenom jako součást stravy, ale i při zevní aplikaci ve formě masáží. Při terapii pak jde o přírodní tekutý med bez chemických přísad. Medová masáž je silně detoxikační a revitalizační. Využívá účinky léčivých a čistících látek obsažených v medu a speciální techniku hmatů (pumpování, rolování, atd.). Odstraňuje únavu a vyčerpání, stimuluje činnost celého organismu. Po masáži je cítit velmi příjemné zahřátí kůže a osvěžení těla i mysli. Med zjemní vaši kůži a bude blahodárně působit na vaše duševní rozpoložení.
Masáž-lávovými-kameny-02
Hot-stones, nebo-li masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií pro celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně a do hloubky. Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné ihned také do svalů, vaše tělo okamžitě oprostí od bolavých, zatuhlých svalů a navodí pocit harmonie. Obnovený tok energie vás nejprve uklidní, takže budete cítit úžasnou relaxaci a nesmírně slastný pocit bezpečí, kdy se starosti a stresy samovolně uvolňují.
Reflexní masáž
Reflexní masáž je celostní proces v souladu s přírodou a působí především na úrovni nervové. Vychází z pozorování, že na různých místech těla existují tlakové body, resp. zóny, jež patří k určitým orgánům a žlázám. Nejznámnější reflexní zóny leží na chodidlech, zejména na šlapkách. Teorie reflexních zón vychází z toho, že masáží nebo stiskem některých bodů – např. na chodidlech nebo dlaních – lze reflektivně působit na celý organismus. Podrážděním určitých reflexních zón dochází k reakci v orgánech, jež mohou být velmi vzdáleny od stimulovaného reflexního bodu.
Masáže
Klasická nebo také relaxační masáž patří mezi manuální relaxační techniky, působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáž se provádí vydatnějšími a tvrdšími hmaty, které ve svalech uvolňují únavové látky (kyselinu mléčnou), dále uvolňují kožní napětí, prokrvení kůže a svalů, vstřebávání výronů a otoků a v neposlední řadě zlepšují výživu tkání a odstraňují bolest. Klasická masáž se může stát prostředkem, který nám může pomoci vzepřít se nemilosrdnému návalu práce a neshod ve svém okolí. Je vhodná pro všechna onemocnění pohybového aparátu, poúrazové stavy nebo při rekonvalescenci. Doporučuje se ... Dozvědět se více ...