KOS
Kondiční orgánový skener je moderní inovativní přístroj, který spojuje medicínu, bioinformatiku, elektroinženýrství i další vědecké obory. K.O.S. vychází z důkladného vědeckého výzkumu, přinášejícího významné poznatky týkající se osobní kondice a má velice široké spektrum využití. Je založen na kvantové medicíně a počítačové analýze slabého buněčného magnetického pole, které je měřeno pomocí vysoce účinného zařízení. Kondiční orgánový skener může detekovat aktuální zdravotní stav, odhalit hlavní zdravotní problém anebo pouze upozornit na abnormality, které by se později mohly vyvinout třeba v některé z onemocnění.
AKUPRESURNÍ FYZIOREGENERAČNÍ STIMULACE
Jedná se o koncepčně nový přístup k problematice odstraňování poruch pohybového aparátu, např. poúrazových stavů, svalových bloků a disbalancí, blokací páteře, omezení hybnosti kloubů a řady dalších neuromuskulárních poruch. „AFS“ spojuje mnohaletou praxí ověřené fyzioregenerační postupy s možnostmi moderní techniky. Tím je umožněná rychlá a přesná diagnostika, která je následně určující pro fyzioterapeutickou reflexní stimulaci přesně stanoveným postupem, který je počítačem sestaven na základě diagnózy individuálně k aktuálnímu stavu klienta.
Kosmetika
Nechejte nás zvýraznit Vaši přirozenou krásu a nabídněte svému tělu zasloužený odpočinek. Nechejte se pohladit přírodou a jemnými cílenými doteky, získejte pocit uvolnění, radosti, vnitřního štěstí a novou energii. A to vše v příjemném a klidném prostředí našeho relaxačního centra při tónech relaxační hudby, dotecích starověkých dálek a záři solných kamenů.
HARMONIZAČNÍ LŮŽKO BODYWAVE
Tato velmi pohodlná masáž bioenergetickou tónovou rezonancí se hodí pro všechny klienty všech věkových kategorií, dokonce i pro ty, kteří ze zdravotních nebo psychických příčin nesnesou žádnou jinou masáž. Metoda spočívá ve 30 minutové lázni nohou ve vaničce s elektrodami. Elektrolýza probíhající v lázni spolu se schopností vody přenášet informace posílí Vaše zdraví.
Detox
Praktická detoxikační metoda Dr. Mary Staggs je dokonalá rovnováha těla, mysli a ducha, která přináší pevné zdraví a duševní vyrovnanost. Elektrody přístroje vytvářejí bioenergii, která upevní Vaši tělesnou i duševní odolnost a v organismu navodí pocit pohody. Metoda spočívá ve 30 minutové lázni nohou ve vaničce s elektrodami. Elektrolýza probíhající v lázni spolu se schopností vody přenášet informace posílí Vaše zdraví. Mazové žlázy i reflexní body a zóny na chodidlech ponořených v lázni reagují na elektromagnetické pole, které pozitivně působí na zdraví těla i duše. Z chodidel se šíří signál do všech našich buněk, aby zahájili svoji detoxikaci. Toxické látky potom ... Dozvědět se více ...
Bylinná lázeň
Jedná se o relaxační a rehabilitační proceduru založenou na principu napařování při použití bylin. Při prohřátí organismu dochází k zvýšenému vstřebávání účinků bylin po celém těle, což prohlubuje uvolnění a čištění organismu. Tato relaxační metoda se s úspěchem využívá nejen k celkovému uvolnění, redukci hladiny stresových hormonů a navození pocitu celkové harmonie, ale také k odstranění únavy, zmírnění bolesti pohybového aparátu, odstranění křečí a prohřátí celého organismu. Současně pomáhá zlepšit krevní oběh, podporuje tvorbu nových buněk a zlepšuje strukturu pokožky. Celkově stimuluje pocit zdraví a pohody, ale také navíc regeneruje metabolismus a pomáhá optimalizovat tělesnou hmotnost.
magnetoterapie
Masážní křeslo ALPHA MASTER DR6100 patří ke špičce masážních křesel naprosto nové generace. Jedná se o diagnostické masážní křeslo s nejmodernějším designem a s nejnovějšími diagnostickými a masážními programy. Toto masážní křeslo dokáže pomocí soustavy senzorů diagnostikovat ztuhlost svalstva a nastavit intenzitu a polohu masáže s optimalizací pro konkrétního uživatele. Kromě toho může obsluha nastavit intenzitu masáže podle osobního přání klienta a to od mírné relaxační masáže až po sportovní rekondiční masáž. Navíc můžete měnit intenzitu masáže na jednotlivé části těla. Pro mnohé klienty je velkou výhodou masáže v tomto křesle nejnovější generace to, že se nemusíte při masáži svlékat (stačí ... Dozvědět se více ...
Liftingová masáž obličeje
Manuální lifting obličeje patří k velice účinné kosmetické, ale i zdravotní péči o pokožku obličeje. Používají se při ní jednoduché, systematické hmaty, které působí na mimické svaly v obličeji. Vypínací masáž – lifting – dokáže dokonale navodit psychickou pohodu a harmonii, což přináší jako vedlejší efekt vyšší sebevědomí a spokojenost klienta, ale také krásně vypnutou pokožku obličeje.
Indická masáž hlavy
Indická masáž hlavy je ošetření, dodávající energii horní polovině těla. Masáž začíná na horní polovině zad a postupně uvolňuje tělo, jak směřuje k hlavě. Tato masáž je známá jako champissage, od čehož je odvozeno slovo šampon. Po více než 4 000 let byla provozována v asijských rodinách a tvoří část rituálu péče o vzhled a krásu.
Ruční lymfatická masáž
e to velice populární kosmetická metoda, která umožňuje odstranění celulitidy a je velice důležitou a uznávanou terapeutickou metodou, kterou lze využít při řešení chronických otoků. Jedná se o druh jemné hmatové techniky, která podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování škodlivin – toxických látek a tím napomáhá regeneraci organismu. Je vhodná i jako preventivní ošetření u osob, které jsou vystaveny dlouhodobému sezení či stání v nezměněné poloze. Pomáhá k rychlejší regeneraci nejen při běžné fyzické zátěži, ale i při rekreačním nebo vrcholovém sportu. Pomáhá také při psychické zátěži – stresu. Psychická pohoda by měla vydržet minimálně měsíc! Pro dosažení očekávaného výsledku ... Dozvědět se více ...