Detekce geopatogenních zón
Jeden z velkých problémů, na který narazil každý člověk při setkání s dráždivými zónami je absence přístroje. Z hlediska našeho technického vnímání světa věříme všemu, co je nějaká krabička s ukazatelem ukáže(a přitom vůbec nemusíme vědět a ani tomu rozumět, co je uvnitř té krabičky).
Cheops
Pyramidy až dosud inspirovaly člověka nejen k velkému množství fantastických dohadů, ale i usilovnému bádání a zkoumání jejich staveb a smyslu v našem životě. Pyramidy patří k tisíciletým záhadám, které se člověk stále pokouší vysvětlit a vyřešit. I když se všeobecně uvádí, že pyramidy jsou hrobky faraonů, lze se domnívat, že to byl pouze jeden z mnoha důvodů jejich stavby. Faktem zůstává, že pyramida je silný energetický tvarový zářič, který má neuvěřitelné vlastnosti, jež je možné využít v různých oblastech lidského života.
ARPA
O důležitosti spánku v životě člověka asi dnes nikdo nepochybuje. Spánek slouží k regeneraci organismu, během spánku „dobíjíme“ zpět energii, kterou jsme přes den museli vydávat. V posteli člověk stráví asi 1/3 dne, za rok je to 1/3 roku a za život 1/3 života. To je nejdelší doba, kterou člověk stráví na jednom místě. Proto bychom měli tomuto místu – posteli, kde spíme, věnovat patřičnou pozornost.
Lázeňský efekt
Naše výrobky – Antirezonanční podložka ADAM a prostorový harmonizér CHEOPS – nejsou léčebné přístroje ani prostředky. Proto jejich výroba ani prodej nepodléhají ze zákona povinnosti atestace jako léčebné prostředky. Přesto byly tyto výrobky podrobeny odbornému posouzení a získaly certifikáty kvality (viz. část Certifikáty). Obdobně jako u léků se mohou vyskytnout vedlejší účinky, tak i při používání našich výrobků se mohou zpočátku objevit nepříznivé pocity u některých citlivých osob. Jedná se pouze o tzv. „Lázeňský efekt“ – příliš rychlou reakci organismu na změnu a tím vyvolání nepříznivých pocitů. V žádném případě nemůže ... Dozvědět se více ...