Mediplazma

MEDIPLAZMA

Plazmový generátor MEDIPLAZMA je terapeutický soubor – zařízení – určený pro domácí aplikaci, tedy laické použití. Vznikl jako zjednodušená verze odvozená od profesionálního zařízení PGSV (plazmový generátor spinových vln).

MediplazmaV plazmovém generátoru Teslova typu (koule) je vytvářeno široce spektrální plazmové pole, které se z něho šíří do okolního prostoru (případně se dá použít šumový adaptér pro speciální program). Toto pole je modulováno z připojeného zdroje signálu (impulzátoru) v režimu tzv.zhášené plazmy (studené plazmy).

Vychází z principů, na kterých stavěl již Nikola Tesla své experimentální zařízení sloužící k regeneraci těla. Pozornost je směřována k řízení stavu na buněčných membránách prostřednictvím úpravy modulace plazmatického okolí (plazmatického těla) nacházejícího se v blízkosti ošetřovaného objektu a tím vyrovnávat jeho spektrální nehomogenity (narušení) především v oblasti bílého šumu.

Svou konstrukcí se významně odlišuje od jiných plazmových zařízení dostupných na trhu (a prosíme již vůbec nezaměňovat s dekorativními plazmovými koulemi, kde nejsou vůbec žádné terapeutické programy!). Tato odlišnost spočívá ve využití naprosto unikátního souboru sofistikovaných řídících signálů, který byl sestaven na základě vlastního výzkumu, vývoje a několikaletých zkoušek na poli neinvazní fyzikální terapie. Ke konečnému řešení přístroje přispěly také poznatky z odborné literatury a zkušenosti dalších badatelů.

 

Tento nově vyvinutý systém má pozitivní dopad na regeneraci oslabené buněčné membrány, posílení její obranyschopnosti, což je princip silné imunity.

 

Dalším významným faktorem v péči o tělo je zajištění a posílení zásaditého charakteru organismu, tedy ovlivňování latentní acidózy (kyselosti – podrobně rozebráno v části

„KYSELOST ORGANISMU“). Do řídících programů se podařilo zakomponovat „frekvence“, které příznivě působí na stav vody ve smyslu poznatků japonského vědce Dr. Masaru Emoto, který se zabývá výzkumem vody. A jelikož je lidské tělo tvořeno více jak ze 70% z vody, je možné toto působení aplikovat i přístrojem MEDIPLAZMA. Navíc je v sestavě použit iontový sprej Bio3- Fresh, generující dostatečný počet záporných nábojů, který posiluje účinky plazmového generátoru a navíc jej lze využít na úpravu kvality potravin v chladničce.

 

V impulzátoru MEDIPLAZMY jsou předinstalovány programy, které slouží:

(programy jsou rozebrány v části „TERAPEUTICKÉ PROGRAMY“)

  1. k eliminaci běžných zdravotních potíží, jako jsou: nachlazení, rýma, angína, chřipka, zároveň s posilováním imunity,
  2. masáž šumem, která řeší: migrény, bolestivé menstruace, syndrom přechodu, únavový syndrom a relaxaci.
  3. dále slouží na: podpůrnou terapii při diabetu II (bez užívání inzulinu), Crohnovy choroby, vysokého tlaku, problémů s páteří, karcinomu prsu, problémů se zuby, problémy při přechodu, bolestech obecně (analgetický účinek), revma
  4. působením na vodu v organismu snižuje problémy acidózy (překyselení) a s tím spojené všechny další zdravotní komplikace.

MEDIPLAZMU je možné provozovat samostatně jako „domácí plazmovou lékárničku“ v případech zdravotních potíží nebo preventivně (doporučujeme) a také jako doplňkové ošetření mezi dvěma návštěvami pracoviště speciální plazmové terapie vybavené přístroji PGSV a plazmovou technologií firmy Torzevolt, a.s.

MEDIPLAZMU je možné aplikovat v jakékoliv kombinaci s léky.

Aplikace MEDIPLAZMY je neinvazivní, nebolestivá, nemusíte se u toho vysvlékat, nemá žádné vedlejší účinky.

MEDIPLAZMA nemá žádné kontraindikace, ale z důvodu předběžné opatrnosti se nedoporučuje používat u klientů s implantovaným kardiostimulátorem a při těhotenství (přímý dotyk plazmové koule).

 

 

Pokud máte zájem o další informace o přístroji MEDIPLAZMA, kontaktujte nás, prosím, na emailu info@adam-pr.cz nebo telefonicky na čísle 606 708 133.

Mám zájem dozvědět se další informace o tomto výrobku.

Vaše jméno (*vyžadováno)Váš email (*vyžadováno)Váš telefon ve tvaru 123456789 (*vyžadováno)Obec (*vyžadováno)Okres (*vyžadováno)Vaše zpráva

Sdílet