franciewifi

Přelomový zákon – Wi-Fi je zakázáno!

Zjistilo se, že elektrosmog a technické záření negativně působí na zdraví lidí a dlouhodobější pobyt v tomto prostředí vede až k rakovině.

Ve Francii schválili přelomový zákon o elektromagnetickém záření, kde se mimo jiné nařizuje:

  • bezdrátový internet je zakázán na místech, kde si hrají nebo odpočívají děti do tří let,
  • bezdrátový přístup k internetu na základních školách musí být vypnut, pokud není používán při učení,
  • jakákoliv reklama na mobilní telefony musí zmínit jasně a zřetelně doporučené příslušenství, které snižuje vystavení radiofrekvenčnímu záření. Ti, kteří tak neučiní, dostanou pokutu 75 tisíc euro

Proč?
Záření negativně ovlivňuje lidský organismus.

Proto se v západní Evropě zpřísňují normy, řešící elektromagnetické záření, které jsou cca 10x přísnější než u nás.

Proč?
Aby tím chránili zdraví svých spoluobčanů.

A u nás?

My jsme si je v roce 2000 cca 10x změkčili. A proč? ……… nechť si každý domyslí.

Přitom o škodlivosti elektrosmogu, technického záření a geopatogenních zón se nemluví, ale jejich negativní působení na naše buňky je zřejmé (viz. následující videa):

Podívejte se na zajímavý pokus s mozkem zabité krávy. A teď si uvědomte, že obdobná situace nastává u našeho mozku a všech našich buněk! A proto je působení geopatogenních zón a technického záření tak škodlivé vůči našemu organismu.

Mudr. Libor NĚMEC hovoří o tom, jak geopatogenní zóny respektive dráždivé zóny negativně působí na lidský organismus a to především z hlediska poškození energetické rovnováhy organismu a tím oslabením imunitního systému. Z toho důvodu je potom každý člověk, který se nachází v takovémto škodlivém prostředí, velmi náchylný k různým jiným nemocem a to od těch banálních (častá rýma, záněty dutin,…) až po ty nejzávažnějí (kardiovaskulární choroby, rakovina…). Velmi důrazně také upozorňuje na problematiku dětí, které jsou na pobyt v tomto škodlivém prostředí velmi citlivé a to dokonce ještě před narozením. Pobyt v dráždivých zónách ovlivňuje výrazně jejich schopnost se soustředit, učit se a tím vlastně celý jejich další život. Proto je velmi důležité vědět, v jakém prostředí žijeme, bydlíme a pracujeme.

Z výše uvedeného jasně vyplývá, že tak, jak i v jiných oblastech, i zde se o sebe musíme postarat především sami. Chceme-li snížit negativní dopad škodlivého záření na náš organismus, musíme především znát stav své domácnosti.

Máte-li zájem o proměření vaší domácnosti, vyplňte následující údaje a odešlete je. Cena měření je 180,-Kč.

Pokud se chcete dozvědět další informace, naleznete je v sekci geopatogenní zóny.

Vaše jméno (*vyžadováno)Váš email (*vyžadováno)Váš telefon ve tvaru 123456789 (*vyžadováno)Obec (*vyžadováno)Okres (*vyžadováno)Vaše zpráva

NOVINKY / Štítky: , ,

Sdílet