Reference

Paní Marcela U. – ARPA, CHEOPS

Vážená paní Šímová,

 

pořídili jsme si od vaší firmy „Adam“ podložky na odrušení patogenních zón.

Musím vám sdělit, že jsme velice spokojeni. Já jsem věřila, že existují geopatogenní zóny, ale manžel byl nedůvěřivý. Ale byl to on, který zaznamenal na svém organismu změny k lepšímu. Hned druhý den po spaní na podložkách mu polevily bolesti páteře. Já nemám bolesti, proto změny tolik nepociťuji, ale přesto věřím, že to má na můj organismus dobrý vliv.

Na návštěvu k nám jezdil manželský pár. Můž (přítel) byl vážně nemocný a říkal, jak je zajímavé, že poslední dobou se mu u nás dobře spí. Jezdil k nám už hodně dlouho a míval problémy se spaním. Nyní u nás spí dobře asi díky CHEOPSU, který má u nás také místo ve skříňce.

Při sjednané návštěvě p.Vláčila bylo vše dobře vysvětleno, naše otázky perfektně zodpovězeny. Proto jsme se rozhodli pro zakoupení vašich výrobků.

Máme 2 velké psy a postel je jejich druhá bouda. Tudíž se neubráníme ani zašpinění. Podložky se dají vyprat a jsou stále pěkné.

Proto všem vřele doporučujeme, kdo má zdravotní problémy a bolesti, pořízení těchto výrobků od vaší firmy Adam a pak ocení výhodu investice.

 

Marcela U. Letovice únor 2010

Sdílet