Reference

Paní Alex L. – ARPA, CHEOPS

Chtěla bych se nejdříve představit. Alex. L.

Původně pocházím ze Západních Čech a přestěhovala jsem se před 15 lety na Krnovsko, kde jsem získala bezbarierový byt pro mojí nemoc. Chodím o francouzských holích na vzdálenost a pro šetření sil mám vozík pro snadnější pohyb.

Narodila jsem se v 70 letech předčasně v 6,5 měsíci. Při porodu došlo přidušení a hnutí celé páteře i pánve. Díky tomu mi odumřeli buňky v mozku a poškození rovnovážného centra rovnováhy,stability, chůze. K tomu deformace dolních končetin pro ochabování svalů a svalových křečí. Toto se nazývá DMO – spastická (Dětská mozková obrna-křečovitá).

Pro předčasný porod také zjistili nedovyvinuté plíce a cystu na plíci, operace ve dvou 2letech odstranění část plic. Pro oslabení organizmu jsem 2x prodělala zápal plic a nastala chronická bronchitida.
Byla jsem zprvu v dětství ležák, po operacích a tvrdé rehabilitaci napínaní bez ohledu na bolest se mi podařilo postavit na nohy. Od dětství v lázních jsem na těle poznávala sílu přírodní léčby. Vodoléčby, slunce nahřívaní a parafínu, masáží. Přesto mě také dávkovali léky chemickými. Měla jsem časem touhu se léčit přírodní cestou nebo alespoň zpomalit průběh stárnutí organizmu.

Při mé nemoci každý  pohyb  vynaloží 3x i více  energie  jak u zdravého  člověka při  běžných existenčních pohybů. Tak nastává velká opotřebovanost kloubů a svalů jako u vrcholového sportovce, tím nastávají vedlejší zdravotní komplikace. Oslabení funkčnosti plic i prudušek je malé o okysličení organizmu, hlavně buněk. Nastává častá blokace hrudní i bederní páteře, bolestivost kloubů, svalů. Tím je narušený klidný průběh odpočinku, spánku i dýchání.

S firmou Adam jsem se seznámila od kamaráda z Opavy, který věděl o mé situaci a že se chci léčit přírodní cestou. Po prezentaci pána A. Kučery o zónách jejich vlivech jsem si zakoupila Antirezonační podložku APRA a CHEOPS.

Hned v prvních dnech jsem cítila lepší a hluboký spánek, také bolest kloubů se zlepšila. Tak se mi dobře spalo, že jsem měla problém se probrat a ani se mi nechtělo vstávat z postele. Byla jsem velice ráda, že si mohu celkově odpočinout.

Cheops tam jsem vnímala proudění energie a cítila jsem jinou energii, klidnou a teplou. Po čase se uklidnila má vnitřní nervozita, neklid.

Dokonce poznám, když je s ním hnuto a je špatně položen, hned se mění atmosféra okolí, prostoru. Dalších s vašich výrobků mám MEDIPLAZMU.
Pouštím si jí přes noc u postele, ráda do ni před usnutím koukám a dokonce se mi ukázalo, jak se mi napravuje páteř a odebírá bolest mám, ji pomalu puštěnou každou noc. Když ke mě dojde někdo s problémem také ji zapínám, návštěvy většinou tvrdí, že je to příjemné.

Poslední z výrobků, které mám, je Solní Jeskyně SALIN PLUS.

Hned jsem cítila příjemný slanovlhký osvěžující vzduch a po čase u mě nastalo čištění dutin a odhleňování-rozpouštění usazenin, lépe se mi dýchá.

Moc vám děkuji, za vaše snahy a produkty, které pomáhají a zlepšují nemocným život, usnadňují průběh nemoci v léčbě.

Nezapomeňte, že mi sami rozhodujeme jak se léčit a tím také neseme následek, že si život zpříjemníme a prodloužíme. Nebo zkrátíme podle toho, jakou léčbu zvolíme. Přírodní léčba a prevence má pevné základy v darech přírody, mi sami jsme vyšli s přírody.

Alex. L.

Sdílet