Reference

Naše zkušenosti s GPZ, manželé M. a Z.K. – ARPY

Dobrý den,

 

velice bychom chtěli poděkovat p. Kordinovi za jeho rychlou pomoc ohledně detekce a odrušení GPZ. K tomuto kroku jsme se odhodlali poté, co jsme zpozorovali, že naše roční dcera usíná a spí na vesnici výrazně lépe, než u nás doma ve městě (pro představu – na vesnici usíná 10-20 minut, ve městě klidně 1-3 hodiny, spí neklidně a v noci se často budí a pláče). Protože se v obou případech jedná o cihlový dům a tedy prakticky stejné podmínky (teplota, vlhkost atd.), nevěděli jsme, co ještě může naší dceři vadit. Ale tušili jsme, že co je v naší ložnici špatně.

Proto jsme sami zadali žádost o změření GPZ. Překvapila mě rychlá reakce (řádově dny), kdy jsme se s p. Kordinou domluvili na nejbližším možném termínu. Po stručném úvodu do problematiky GPZ pak p. Kordina prošel celý byt, který se zdál být zcela „čistý“. Jako poslední na řadě byla ložnice, ve které byla nalezena GPZ v podobě víru, který zabíral prakticky půlku celé místnosti. To byla také odpověď na fakt, že ani po nedávném otočení a přestěhování naší postele i dětské postýlky nenastal žádný pokrok.

Jako řešení jsme zvolili dvě antirezonanční podložky ARPA s tím, že dcera spí s námi v posteli (spala s námi i doposud). Co se od první noci začalo dít, bylo zcela pozoruhodné. Dcera i přes růst zubů a nachlazení začala spát o poznání klidněji, usíná rychle a tak často se nebudí. Významnou změnu jsem pocítil i na sobě – ráno jsem do práce vstával i po 8-9 hodinách spánku jakoby neodpočinutý, rozlámaný a kolikrát snad ještě více unavený, než večer. K tomu často s úplně ztuhlou šíjí a bolestí v kříži. Hned od první noci s podložkou ARPA jsem usnul naprosto hlubokým spánkem, a když jsem se v noci vzbudil, myslel jsem (dle subjektivního pocitu odpočinutí), že je kolem šesté hodiny ráno, jenže ve skutečnosti byla jedna hodina po půlnoci! Za polovinu času jsem si odpočinul více, než za celou noc doposud. A co víc – ráno nepociťuji žádné pocity ztuhlosti šíje ani bolest v kříži.

Tento stav trvá od první noci s podložkou ARPA. Od té doby jsem ráno jednoduše schopen vstát a fungovat, protože doposud jsem v práci spíše usínal. Ještě jsem si říkal, jestli tento stav nemůže být způsoben pouhou autosugescí. Vzhledem k tomu, že naše roční dcera vůbec nemohla tušit, že spí na nějaké podložce, bylo zcela zřejmé, že o sugesci nejde. Ten rozdíl byl markantní. Zakoupení podložek ARPA byl zásadní zlom v kvalitě spánku, především pro mě a naši dceru.

Mimo to jsem zjistil, že i já mám senzibilní schopnosti, což vysvětlovalo fakt, proč mně narozdíl od manželky spánek v naší ložnici způsoboval takové problémy. Další fakt, který jsem si nedokázal vysvětlit, byla nekonečná dvouměsíční viróza (nachlazení, bolest v krku) prakticky od října do prosince, které nebylo možné zbavit se. Některé materiály uvádí, že GPZ jsou nejsilnější na jaře a na podzim, což by v mém případě sedělo úplně dokonale. Nyní tyto příznaky zcela vymizely (mohly taktéž souviset s permanentní únavou při nekvalitním spánku v GPZ).

Jsem velice rád, že jsme tyto příčiny díky naší dceři rozpoznali relativně včas (cca po roce a půl), opravdu se zlepšil spánek i celková pohoda nás všech. Věřím, že se tak vyhneme případným vážnějším zdravotním komplikacím v budoucnu.

Pokud bych to měl shrnout, tak můžu s klidným svědomím říct, že je mi úplně jedno, co o firmě Renata Šímová – ADAM a její činnosti v oblasti GPZ píší lidé v diskusích na internetu (že jde jen o podvod a byznys), protože já vidím nejen na sobě, že došlo ke zcela prokazatelnému a výraznému zlepšení, což mi bohatě stačí. A je mi opravdu jedno, co si o tom kdo myslí.

 

manželé M. a Z. K. Přerov, leden 2013

Sdílet