ARPA

ARPA – antirezonanční podložka ADAM

O důležitosti spánku v životě člověka asi dnes nikdo nepochybuje. Spánek slouží k regeneraci organismu, během spánku „dobíjíme“ zpět energii, kterou jsme přes den museli vydávat. V posteli člověk stráví asi 1/3 dne, za rok je to 1/3 roku a za život 1/3 života. To je nejdelší doba, kterou člověk stráví na jednom místě. Proto bychom měli tomuto místu – posteli, kde spíme, věnovat patřičnou pozornost.

 

Působí-li v naší posteli negativní síly dráždivých zón, je pak náš organismus v tomto místě nejvíce ohrožován. Navíc se často v místech naší postele dráždivé zóny kříží a tím je jejich účinek zesilován. V organismu začínají vznikat patologické změny, které vyúsťují do reálných onemocnění. Zprvu se objevují varovné příznaky v podobě občasných potíží s lehkým průběhem, později dochází ke zdravotním problémům, které musíme léčit. Nakonec mohou začít vznikat patologické změny a to již je známka, že náš organismus nedokáže odolávat tomuto negativnímu působení a náš imunitní systém je značně oslaben, je snížena obranyschopnost organismu a začnou se projevovat reálná onemocnění. Zprvu se mohou objevovat bolesti hlavy, únava, nespavost, poruchy dýchání, poruchy činnosti střev nebo krevního oběhu, bolesti kloubů a páteře, změny krevního tlaku apod. Jsou známá i těžká chronická až degenerativní onemocnění dlouhodobým působením dráždivých zón.

 

Antirezonanční podložka ARPA pracuje na principu odstínění části záření dráždivých zón a to především jejich elektromagnetických a magnetohydrodynamických složek. K tomu je využito látek, které obsahují speciální vlákna. Jedná se o vlákno BEKINOX, což je elektrovodivé kovové multifilní vlákno z nerezavějící oceli, jehož výrobcem je belgická společnost Bekaert Fibre Technologies a vlákno RESISTAT, což je elektrovodivé polymerní vlákno ve formě monofilu na bázi polyamidu, jehož výrobcem je americká společnost Shakespeare. (Tyto materiály se využívají např. při výrobě ochranných oděvů na pracoviště, vystavená silnému záření a také pro místa s nebezpečím výbuchu.)

 

Antirezonanční podložka ARPA má rozměr 90 x 200 cm a vytvoří nad Vaší postelí ochranný prostor vysoký cca 60 cm, kde není téměř žádný vliv dráždivých zón.

ARPA

 

Na antirezonanční podložku ARPA jsme nechali vypracovat dva certifikáty (byť z hlediska požadavků zákonů nepatří tento výrobek do kategorie certifikovaných výrobků) a to od soukromé firmy VITAE, zařazené od roku 1996 do mezinárodní organizace „Partnerství pro zdraví“

  • (International Contact Club) „Klub pro lepší a delší život“, kterou zastupoval Bc., Ing.Milan Haluška (v té době prezident Moravskoslezské asociace psychotroniků a senzibilů) a také od Institutu přírodní medicíny Praha, který prováděl MUDr.Libor Němec. Oba certifikáty si můžete přečíst v části Certifikáty.

 

Návod na použití a údržbu:

Antirezonanční podložku ADAM umístěte do postele pod prostěradlo. K fixaci na matraci lze použít našité gumové pásky. ARPU doporučujeme prát do 60°C s četností 3 – 4 krát za rok. Při praní v automatických pračkách používejte nižší stupeň ždímání. Nikdy neždímat mechanickým způsobem. Sušit pokud možno na přímém slunečním svitu (sluneční energie „vybíjí“ negativní energii, která se nashromáždila v kovových vláknech). Možno žehlit

při nižší teplotě. Při ošetřování dodržujte symboly ošetření na nášivce podložky, tedy:

 

  • praní do 60°C
  • žehlení do 150°C
  • chemické čištění při použití perchlóretylénu
  • sušení za nižší teploty
  • nepoužívat bělení chlórem

 
Pokud máte zájem o další informace o uvedené podložce, kontaktujte nás, prosím, na emailu info@adam-pr.cz nebo telefonicky na čísle 606 708 133.

Máte-li zájem o zjištění stavu vaší domácnosti z hlediska geopatogenních zón a technického záření, vyplňte a odešlete následující formulář.
Ozveme se vám a domluvíme přesný termín měření.

Vaše jméno (*vyžadováno)Váš email (*vyžadováno)Váš telefon ve tvaru 123456789 (*vyžadováno)Obec (*vyžadováno)Okres (*vyžadováno)Vaše zpráva

Sdílet