Reference

Manželé Z. a V.P. Volyně – CHEOPS

Vážená!

Nejprve Vás srdečně zdravíme z našeho města ze Šumavy. Prostřednictvím zástupce Vaší firmy paní Marceli Filipíkové zakoupili jsme Váš přístroj CHEOPS -odrušovač GPZ v roce 2003 a udělali jsme moc dobře, neboť nám od této doby spolehlivě moc slouží a jsme s ním moc spokojeni a děkujeme Vám.
Vyhovuje nám po všech stránkách, odstranil nejen nebezpečnou zónu, ale i náš spánek v našich létech (77 – 80) ihned po zavedení a uložení na správné místo se úplně změnil k našemu to dobru a k naší velké radosti, neb čerpáme nyní novou energii. Rovněž nutno podotknout, že starost o nás staré lidi Vaší zástupkyní je příkladná, neboť již několikráte se paní Filipíková u nás stavěla a také telefonovala a ptala se, jak jsme spokojeni, což o jiných firmách nelze říci. Proto prosíme o poděkování této Vaší pracovnici, neboť reprezentuje Vaší firmu na jedničku.
A Vám toto poděkování patří rovněž.
Již se nás v telefonickém rozhovoru také ptal Váš zástupce a pak na naše pozvání osobně navštívil pan Marek Ředina, který i on nám svojí radou a úpravou na správné místo přístroje nezištně pomohl. I jemu patří poděkování a na závěr našeho dopisu jsme již rovněž několika našim známým tento výrobek doporučili a jsou též spokojeni.
Přejeme Vám krásné klidné vánoce, mnoho zdraví v novém roce a mnoho dalších obchodních úspěchů.

Manželé Z. a V.P. Volyně

Sdílet