Reference

Manželé L. a V.K. Trhové Sviny – ARPA

Vážená paní Šimová!

Tak jsem se odhodlala, že Vám musím napsat. Škoda, že jsem onu kartičku od Vás nenašla ve schránce dříve. Změřit zóny bylo mé přání už od revoluce.
Jaké bylo naše překvapení, když se po objednání u nás objevila milá, sympatická paní, která nám vše změřila a vše nám vysvětlila. Pěkně jsme si popovídali. Konečně jsem pochopila, proč rododendron nikdy nevykvetl, jabloň dostala rakovinu, víno nedozrálo a uschlo. Náš pes nikdy nechtěl ležet tam, kde jsme si mysleli, že je to pro něj nejlepší. Našel si místo vždy sám. V ložnici jsme se chrápáním vzájemně budili a co bylo nejhorší, v únoru mi zjistili rakovinový polyp.
Proto jsme vůbec neváhali a ony podložky si zakoupili. Škoda, že nám nezbylo na pyramidu. Tu si během příštích let určitě koupíme. A co je nejlepší, minulý týden jsem se dozvěděla, že mě vyřadili z onkologie. Určitě to bylo s pomocí Boha a Vašich podložek.
Proto Vám moc děkuji, hlavně Vaší vyslankyni paní Oujezdské, která nás dokonale přesvědčila. Děláte opravdu záslužnou práci. Škoda, že je ještě tolik „hloupých či socialisticky uvědomělých lidí“.
Díky, díky Vám.

L.  a V.K.
Trhové Sviny

Sdílet