Reference

Jan L. Mrač – CHEOPS

Dobrý den a zdar Vašemu podnikání, které pomáhá lidem i zvířatům.

Na základě Vašeho inzerátu o možnosti bezplatného změření geopatogenních zón, jsem si toto objednal. 26.4.2005 se dostavil Váš poradce pan Petr Vaněček a měření provedl. Velice se mi líbil jeho přístup a slušné, nevtíravé chování. V části obytného domu zjistil negativní vliv geopatogenních zón. Nabídl jejich odrušení – to jsem vzhledem k ceně téměř 7.000,-Kč odmítl, ale požádal jsem ho, zda není možné provést měření také ve stáji u koní. Toto ochotně provedl a po zjištění škodlivého záření v boxu mé kobylky bylo rozhodnuto. Objednal jsem si odrušovač geopatogenních zón CHEOPS s dodávkou na 1.6.2005. Po domluvě mi bylo toto odrušení dodáno
28.5. a také správně umístěno a nasměrováno. Měl jsem také možnost vyzkoušet si měření geopatogenních zón virgulí a ono mi to fungovalo. Byl jsem rád, že se o účinnosti CHEOPSu mohu sám přesvědčit.
Po dlouhém úvodu se konečně dostávám k jádru věci, proč Vám píši. Vím o možnosti vrácení CHEOPSu do 14 dnů. Já ho už ale nedám za nic na světě. Na sobě i po té krátké době zjišťuji, že lépe spím a moje kobylka (místo, kde spí, je vzdáleno od pyramidy 21metrů) si v boxu lehá o hodinu dříve než předtím. Dcera, která bydlí ve stejném domě, na můj dotaz, zda nepociťuje nějaké změny, odpověděla, že manžel spí zhruba poslední 2 dny tak, že ho musí budit. Mě přestaly bolesti hlavy a spím, jako když mne do vody hodí. Nevím, zda je to odrušením, ale zatím je mi fajn. Myslím, že další není potřeba.
I nadále budu sledovat vliv odrušovače geopatogenních zón CHEOPS a jsem Vám vděčen za dodání tak skvělého výrobku.
S úctou

Jan L. Mrač

Sdílet