Reference

Eva M. Děhylov – ARPY, CHEOPS

Vážený pane Turek,ráda bych Vám poděkovala touto formou za odrušovač geopatogenních zón, antirezonanční podložky i ochranný štít pro elektrické přístroje.
Po konzultaci s ošetřujícím lékařem jsem před rokem podstoupila dle slov lékaře „banální“ gynekologickou operaci, která se velmi nevyvedla. Následovala další, u níž mi přišili střevo a močový měchýř, což mělo za následek srůsty na střevech. Bohužel ani po třetí operaci nebylo vše v pořádku. Na vaječnících se objevily cysty. Opět následovaly bolesti břicha, nepříjemné pocity a opět strach z toho, co může následovat.
Smilovalo se nad mým osudem samo NEBE, když mi seslalo do cesty Vás. Pozorně jsem si vyslechla Váš výklad, týkající se již zmíněných odrušovačů a neváhala si je zakoupit. Pravidelně navštěvuji svého ošetřujícího lékaře, abych měla jistotu, že nedošlo ke zhoršení mého zdravotního stavu. Jaké bylo překvapení lékaře, když po vyšetření konstatoval, že žádné cysty se na mých vaječnících nevyskytují Vám popisovat nebudu. Odcházela jsem s dobrým pocitem, že jsem udělala něco dobrého nejen pro své zdraví, ale také pro zdraví svých dětí.
Nerada se opakuji, ale v tomto případě je to nutné. Ještě jednou Vám děkuji.

Eva M. Děhylov

Sdílet