Cheops

CHEOPS – prostorový harmonizér

Pyramidy až dosud inspirovaly člověka nejen k velkému množství fantastických dohadů, ale i usilovnému bádání a zkoumání jejich staveb a smyslu v našem životě. Pyramidy patří k tisíciletým záhadám, které se člověk stále pokouší vysvětlit a vyřešit. I když se všeobecně uvádí, že pyramidy jsou hrobky faraonů, lze se domnívat, že to byl pouze jeden z mnoha důvodů jejich stavby. Faktem zůstává, že pyramida je silný energetický tvarový zářič, který má neuvěřitelné vlastnosti, jež je možné využít v různých oblastech lidského života.

Jedno staré arabské přísloví říká: „Čas se vysmívá všemu, ale pyramidy se vysmívají času.“

Prostorový harmonizér CHEOPS pracuje na principu tvarového zářiče ve tvaru pyramidy a ke svému napájení používá magnetické pole Země. Je preventivní ochranou před nepříznivými vlivy dráždivých zón. Harmonizér CHEOPS působením své vlastní pyramidální energie rozptyluje škodlivé záření dráždivých zón a mění vlnovou délku dráždivých zón na hodnotu přijatelnou lidskému organismu – tedy harmonizuje prostředí.

Harmonizér CHEOPS je vyroben z čistě organického materiálu, který neovlivňuje nic ve svém okolí a také není ničím ovlivňován.

Na harmonizér CHEOPS jsme nechali vypracovat dva certifikáty (byť z hlediska požadavků zákonů nepatří tento výrobek do kategorie certifikovaných výrobků) a to od soukromé firmy VITAE, zařazené od roku 1996 do mezinárodní organizace „Partnerství pro zdraví“ I.C.C. (International Contact Club) „Klub pro lepší a delší život“, kterou zastupoval Bc., Ing.Milan Haluška (v té době prezident Moravskoslezské asociace psychotroniků a senzibilů) a také od Institutu přírodní medicíny Praha, který prováděl MUDr.Libor Němec. Oba certifikáty si můžete přečíst v části Certifikáty.

Cheops

Návod na použití a údržbu:

 

Harmonizér CHEOPS umístěte nejlépe na podlahu vždy tak, aby plně ležel na rovné podložce. Neumisťujte harmonizér CHEOPS na hranoly nebo podobné věci. Pomocí buzoly (je součástí setu) nastavte CHEOPS tak, aby šipka ukazovala přesně na sever. Tím je harmonizér nastaven a harmonizuje prostředí v rozsahu svého působení tak dlouho, dokud nedojde k jeho vychýlení z přesně nastaveného směru. I malé vychýlení, cca 1 cm, může být příčinou nefunkčnosti harmonizéru. Při jeho vychýlení je nutné harmonizér opět přesně nasměrovat, plného výkonu dosáhne asi za 10 – 15 minut.

 

Harmonizér CHEOPS je napájen magnetickým polem Země, které je proměnné. Také působení okolní atmosféry – např. v období bouřky, dle fáze Měsíce, dle denní či noční doby – ovlivňuje účinnost harmonizéru.

Harmonizér CHEOPS neinstalujte pod postel, radiátor nebo v blízkosti železných konstrukcí.

 

Pokud máte zájem o další informace o uvedeném harmonizéru CHEOPS, kontaktujte nás, prosím, na emailu info@adam-pr.cz nebo telefonicky

na čísle 606 708 133.

Máte-li zájem o zjištění stavu vaší domácnosti z hlediska geopatogenních zón a technického záření, vyplňte a odešlete následující formulář.
Ozveme se vám a domluvíme přesný termín měření.

Vaše jméno (*vyžadováno)Váš email (*vyžadováno)Váš telefon ve tvaru 123456789 (*vyžadováno)Obec (*vyžadováno)Okres (*vyžadováno)Vaše zpráva

Sdílet