AKCE

Tak už zase je ten podzim….Plískanice, mlhy a s tím spojené zdravotní potíže jako je rýma, nachlazení, chřipky a další…. Proto opět děláme v našem centru akci – 50-ti procentní slevu na zakoupení 10-ti vstupů do solné jeskyně. Tato permanentní vstupenka bude tedy stát místo obvyklých 1.000,-Kč pouze 500,-Kč, ušetříte tedy ...
SLEVA 50% !!! Přijďte se zrelaxovat a posílit svůj imunitní systém do naší solné jeskyně. V době od 23. ledna do 3. února získáte 50% slevu na zakoupení permanentní vstupenky na 10 návštěv solné jeskyně !
Již posedmé v Třinci proběhne Esoterický festival, veletrh alternativního, či lépe řečeno nového životního stylu „ESOTERIKA“. Festival bude prezentovat známé i nové obory a techniky.
50% sleva při zakoupení permanentky na 5 nebo 10 vstupů do solné jeskyně! Zakoupit možno v době od 15. 1. do 29. 1. 2016.
Velká letní akce! Přijďte si nechat napravit tělo masáží (vybrat si ji můžete zde: http://www.adam-pr.cz/zdravi/studio-zdravi-a-krasy/masaze/ ) a současně se schladit a zrelaxovat do solné jeskyně (podrobnosti o solné jeskyni zjistíte zde: http://www.adam-pr.cz/studio-zdravi-a-krasy/solna-jeskyne/ ). Při využití 3 x masáž (každá minimálně ...